Hakkımızda

Aluminium Engineering Systems

Alüminyum cephe sistemlerinde yenilikçi bir bakış açısı ve güvenilir bir çözüm ortağı olma hedefiyle çalışmaktayız.

Biz Kimiz?

Alüminyum cephe sistemlerine yenilikçi bir bakış açısı ve güvenilir bir çözüm ortağı olmak adına  , 13 yıllık tecrübeyle ve bu birikimden doğan kaliteyle hayata geçirmek istediğiniz projelerde ve tasarım sürecindeki projelerde size çözüm ortağı olmak amacıyla kurulan bir cephe firmasıdır.

Aluminium Engineering Systems, her sene daha da büyüyen alüminyum sistemlerinde , kalite ve modern uygulamaları bir arada sunup, proje aşamasından, uygulama ve uygulama sonrasına olmak üzere profesyonel ve yenilikçi çözümler sunmaktadır.

Aluminium Engineering Systems, kendini sektörde kanıtlamış uluslararası markalar ile çalışıyor olup, mimari dizayn ofisimizle  ile projeleriniz için ihtiyaç duyulan uygun ürünün detay çizimlerini hazırlayarak sizleri en doğru seçeneğe yönlendirmek ve en uygun uygulamayı size sunmayı ilke edinmiştir.

Aluminium Engineering Systems,çözüm ortağı oldu projelerde teknik personellerinin sorumluluğunda atölyedeki üretim süreçlerini ve şantiye alanındaki montaj süreçlerini test süreçlerinde belirlenen kriterlere uygun şekilde yönetmektedir.

Projenizde bizimle çalışmak ister misiniz?

Proje detaylarınızı görüşmek ve işbirliği yapmak için hemen bizi arayın!